Türkiye çapında açık ya da kapalı alanlarda ihtiyaç duyulan part – time personel taleplerini, kendi oluşturduğumuz eğitimli personel havuzundan gerekli kriterler doğrultusunda seçerek karşılıyoruz.

Bugün 16 yıllık tecrübemiz , 43 kişilik full – time çalışan ve Türkiye çapında yayılmış geniş insan kaynağı ile binlerce müşterimize yerel hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hedefimiz, Müşterilerimizin çözüm ortağı olarak operasyonel yüklerini azaltmak, maliyet ve rekabet anlamında katma değer yaratmaktır.

Türkiye’nin en büyük part-time havuzuna sahip olmamız ve Üniversite temsilcilerimiz ile sürekli olarak aday havuzumuzu büyüterek güncellememiz sayesinde her türlü talebe hızlı ve doğru yanıt verme kabiliyetine sahibiz.

IK departmanı tarafından iş geliştirme eğitimi, profesyonel eğitmenler tarafından periyodik olarak full time ve part time çalışanlarımıza kişisel gelişim ve mesleki eğitimleri vermekteyiz.

Ayrıca kendi İSG uzmanlarımızla aday havuzumuza İSG eğitimi ve sertifika vererek, hijyen belgesi gerektiren çalışmalar öncesinde tüm prosedürü sizin adınıza biz takip ederiz. Böylelikle enerjinizi kendi işinize yönlendirebilirsiniz.

Kendi özel yazılımız İNOPSİS (İnka Operasyonel Sistemler) ile aday havuzumuzu gelen talebe göre tarayıp taleple örtüşen personeli, daha önce çalıştığı işler, tecrübeleri, boy, kilo gibi kriterlere göre kolaylıkla seçip, en doğru adayı sunabiliyoruz.

Proje öncesinde ekipte yer alan her bir çalışanın mutlaka eğitim almış olması, SMS, e-posta , telefon ile iş detaylarının kendisine iletilmesi, proje boyunca ekip liderlerince yönlendirilmesi, proje sonrası yasal süreçlerin, ödemeler ve masraf bilgilerinin takip edilip müşterilerimize raporlaması gibi detaylara önem veririz.

Çalışanlarımızla ilgili SGK, BES gibi tüm yasal yükümlülükleri eksiksiz uygulamak ve ödemelerini gününde yapmak bizim için önemlidir.

Dönemsel/part-time iş başvurusu yapmak için tıklayınız…

Bireysel Emeklilik (BES) bilgilendirmesi için tıklayınız…